Вівторок, 16.04.24, 17:55
Ви увійшли як Гість, ласкаво просимо! | Група "Гості"




 
 

     Головна | Мій профіль | Вихід | RSS | Головний сайт 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Околиці Форксу » Дім Калленів » Кімната Ренесми (2-ий поверх)
Кімната Ренесми
Alice
Дата: Понеділок, 24.01.11, 19:56 | Сообщение # 1
Адміністратор (Mrs. Vampire)
Группа: Адміністратори
Сообщений: 121
Награды: 5
Репутация: 204
Статус: На полюванні

І не забуваємо як правильно оформляти пост!
Перехід персонажа пишеться так:
Місце, звідки пішов -----> Місце, куди прийшов
1. Написати місце, яке персонаж покидає, перша буква першого слова велика.
2. Ставимо пробіл.
3. Пишемо п'ять знаків "-".
4. Далі переключаємось на англійську і пишемо знак ">".
5. Знову пробіл.
6. Уже українською пишемо пункт призначення, перша буква першого слова велика.
7. Крапки НЕ ставимо.

Таку дію потрібно писати, якщо персонаж хоче переміститись, наприклад, з кухні в ванну, чи з кімнати в коридор.

Прикрепления: 7191178.jpg (29.0 Kb)
 
Renesmee_Cullen
Дата: Четвер, 24.02.11, 20:52 | Сообщение # 2
Новенький
Группа: Перевірені
Сообщений: 20
Награды: 3
Репутация: 15
Статус: На полюванні
Початок Гри ----- > Кімната Ренесми

Сонячні промені вливались в кімнату, а Нессі сиділа за ноутбуком у своїй кімнаті і читала давні легенди про вампірів. Це її дуже цікавило. Їй хотілось знати, чому вона не така, як інші, чому може вживати і кров і людську їжу, чому не холодна, чому не світиться на сонці...Дівчинка знайшла страшні картинки, де вампіри вбивають людей і п'ють їхню кров. Жадібно п'ють...це як сенс їхнього життя - пити кров. Настрій Ренесми відчутно погіршився - вона хотіла покинути ці страшні істрорії і взятися за щось інше. Дівчинка так і зробила - вона закрила ноутбук і з надутими щоками всілася на подушки. Вона захотіла когось побачити, з кимось поговорити, їй було сумно.....


 
Alice
Дата: П`ятниця, 25.02.11, 23:22 | Сообщение # 3
Адміністратор (Mrs. Vampire)
Группа: Адміністратори
Сообщений: 121
Награды: 5
Репутация: 204
Статус: На полюванні
Кімната Еліс і Джаспера -----> Кімната Ренесми

Еліс підійшла до дверей і тричі тихенько постукала. Коли вона заглянула в кімнату, то побачила Нессі за ноутбуком.
- Привіт, сонечко! - лагідно сказала Еліс і усміхнулася. Вона, як і вся родина, обожнювала Ренесму. Це крихітне янголятко завжди приносило всім радість.
- Сьогодні ввечері буде гроза і ми усі йдемо грати в бейсбол. Хочеш з нами?
Еліс була майже впевнена, що вона погодиться, адже Ренесма дуже любила спостерігати за їхньою грою.



 
Sprite
Дата: Понеділок, 28.02.11, 22:09 | Сообщение # 4
Новенький
Группа: Перевірені
Сообщений: 8
Награды: 2
Репутация: 19
Статус: На полюванні
Кімната Едварда та Белли -----> Кімната Ренесми

Він почув її думки. О, вона ще не бачила ЯК вони грають у бейсбол. Що ж, нехай вчиться. Він був впевнений, що коли вона підросте стане чудовим гравцем у бейсбол.
він був просто упевнений у цьому. І в ту ж хвилину він почув, що Еліс подумала про те саме.

У Еліс підростає гідна суперниця*- подумав він.

 
Renesmee_Cullen
Дата: П`ятниця, 04.03.11, 22:14 | Сообщение # 5
Новенький
Группа: Перевірені
Сообщений: 20
Награды: 3
Репутация: 15
Статус: На полюванні
Нессі почула кроки і двері швидко відкрились. До кімнати підстрибуючи ввійшла її тітка. Дівчинка дуже любила її. Еліс привчила маленьку до розкоші і виховала в ній свій смак до одягу. Ренесма миттю зістрибнула з подушок і підійшла до вампірки. Сказавши:
- О! Люба Еліс, я така рада, що ти прийшла! - вона обняла тітку, притулившись до її холодного тіла.
Тут до кімнати зайшов Едвард.
- Тату!- скрикнула Нессі, все ще не в змозі відірватись від обіймів своєї тітки. Як я їх люблю. Подумала дівчинка.


 
Paradise
Дата: Субота, 05.03.11, 15:00 | Сообщение # 6
Новенький
Группа: Модератори
Сообщений: 11
Награды: 3
Репутация: 22
Статус: На полюванні
Кухня -----> Кімната Ренесми

Белла спустилася вниз. Вона все ще прокручувала своє життя перед собою. Проходячи мимо кімнати Ренесми вона почула голос коханого. Ось він де. Белла усміхнулася, підійшла до дверей кімнати, відчинила їх і тихенько заглянула всередину. Посеред кімнати стояла Еліс, Едвард і Ренесма, яка просто світилася від щастя. Вони про щось розмовляли.
- Всім привіт! - Белла увійшла привіталася поглядом з усіма і простягнула руки в сторону донечки. - Ходи до мене, моя люба. Мама сумувала за тобою.


 
Alice
Дата: Субота, 05.03.11, 23:03 | Сообщение # 7
Адміністратор (Mrs. Vampire)
Группа: Адміністратори
Сообщений: 121
Награды: 5
Репутация: 204
Статус: На полюванні
Еліс була задоволена, що Нессі так радісно її зустріла. Наше янголятко. Вампірка ніжно обійняла племінницю і поцілувала її в лобик.
- Сонечко, і я рада тебе бачити! - сказала Еліс, мило усміхаючись.
Раптом в кімнату зайшов Едвард, а через декілька хвилин увійшла Белла. Ну ось, все як на замовлення. - подумала дівчина.
Здається, від щастя Ренесма забула про те, що Еліс її питалася, тож вампірка вирішила повторити.
- Белло, Едварде, рада вас бачити! - сказала Еліс, випустивши з обіймів Нессі. - Скоро буде гроза. Ви приєднаєтесь до родини пограти бейсбол? Буде весело. - Еліс запитально поглянула спочатку на Едварда, потім на Ренесму і тоді на Беллу. Погоджуйтесь. - подумки благала вона.



 
Renesmee_Cullen
Дата: Неділя, 06.03.11, 21:54 | Сообщение # 8
Новенький
Группа: Перевірені
Сообщений: 20
Награды: 3
Репутация: 15
Статус: На полюванні
Нессі побачила матір і підбігла до неї, обійнявши її. Класно. що всі разом! - промайнуло в дитячій голівці.
- І я за тобою сумувала! - вигукнула дівчинка.
- Скоро буде гроза. Ви приєднаєтесь до родини пограти бейсбол? Буде весело. - сказала Еліс.
О, бейсбол, чудово! Давно ми його не грали. Ренесма вивільнилась з обіймів і сіла на підлозі поруч з Беллою та Едвардом.
- Я готова йти прямо зараз! - щиро сказала Нессі. Їй вже не терпілося спостерігати за цією чудовою грою.


 
Paradise
Дата: Понеділок, 07.03.11, 11:56 | Сообщение # 9
Новенький
Группа: Модератори
Сообщений: 11
Награды: 3
Репутация: 22
Статус: На полюванні
- Моя зозуленька! Я думала, що ти не будеш в захваті від ідеї грати в бейсбол... - Белла на хвилинку здивувалася, але миттєво зраділа і мовила: - Якщо ти хочеш то потрібно швиденько переодягтися і спускатися вниз. - Белла підійшла до шафки з речима, дістала спортивний костюм, підійшла до Нессі і запропонувала одягти його. - Думаю, ти вдягнеш ще курточку...- Белла посадила дочку на диван і переодягнула в щойно вибраний одяг. - Все, моя красуне. Ходімо вниз - вона не могла намилуватися своєю любимою дочкою. Белла взяла Нессі за руку, відчинила двері, пропустила дочку вперід і гукнула коханому,
- Едварде ходімо!

Кімната Ренесми -----> Вітальня




Сообщение отредактировал Paradise - Понеділок, 07.03.11, 11:57
 
Renesmee_Cullen
Дата: Понеділок, 07.03.11, 21:53 | Сообщение # 10
Новенький
Группа: Перевірені
Сообщений: 20
Награды: 3
Репутация: 15
Статус: На полюванні
Ренесма слухняно перевдягнулася і мовчки пішла слідом за мамою, на ходу усміхувшись Еліс та Едварду.
Коли вже я буду достатньо дорослою, щоб грати самій?

Кімната Ренесми -----> Вітальня


 
Alice
Дата: Понеділок, 07.03.11, 22:30 | Сообщение # 11
Адміністратор (Mrs. Vampire)
Группа: Адміністратори
Сообщений: 121
Награды: 5
Репутация: 204
Статус: На полюванні
- Якщо всі готові, - весело сказала Еліс, - то ходімо грати!
Ура! Ура! Ура! - думала дівчина, уявляючи чудову гру.
Раптом вона заплющила очі і на секунду "від'єдналася" від світу. Еліс бачила видіння.
- Мене шукає Есме. - швидко мовила вона. Добре, що вона вже приїхала.
- Чудовий костюм, Нессі! - похвалила вампірка і рушила до дверей. - Едварде, доганяй!
Через секунду Еліс зникла за дверима.

Кімната Ренесми -----> Кімната Еліс і Джаспера



 
Форум » Околиці Форксу » Дім Калленів » Кімната Ренесми (2-ий поверх)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Пошук на сайті
Підтримай сайт, натисни наПОСИЛАННЯ.
Форма входу
Нове на рольовій
  • Дорого или дешево? (0)
  • Журнал «Дніпро» запрошує літературні таланти! (1)
  • Посудомойки из Киева (0)
  • Список вільних персонажів (12)
  • iPhone Еліс Каллен (1)
  • Строились? (1)
  • Онлайн Фотошоп (українською) (1)
  • Трохи музики...:)
    Погода на рольовій
    Дорогі користувачі! Не забувайте слідкувати за погодою, щоб забезпечити комфортну гру усі гравцям. Штат Вашингтон: Була неймовірна спека, зараз гроза. Вольтерра: --- Аляска: ---
    Міні-чат
    200
    Наше опитування
    Хто з акторів Вам найбільше подобається?
    Всього відповідей: 23
    Прем'єра в Україні
    Хмарка тегів
    Огляд
    Наш баннер
    Код баннера:
    Наша група ВК:
    Популярні теми:
    Ми в рейтингах
    Щодня відвідуючи хоч деякі рейтинги в яких присутній наш сайт, Ви дуже допомагаєте у його розвитку, піднімаючи його у цих рейтингах. Наперед дуже вдячні Вам за допомогу! Thank you! :)
    Статистика
    Мова сайту